فروشگاه ساران اسپرت
0 محصولات نمایش سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فتح صدر البرز صدرنشین گروه اول شد/ لوازم خانگی کن در صدر جدول رده بندی گروه دوم

به گزارش ساران اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته اول تا سوم از مرحله نخست رقابت‌های گروه اول و دوم، هفدهمین دوره لیگ تکواندو زنان “جام کوثر” «یادواره شهیده شاخص ورزش کشور بانو شیرین روحانی راد» با حضور 16 تیم، طی روزهای پنجشنبه و جمعه (16 و 17 دی‌ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

هشت تیم آترا، اوج، باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)، پایگاه سلامتی رها، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو استان مازندران و هیات تکواندو دورود در گروه اول قرار دارند که روز 16 دی‌ماه با یکدیگر به رقابت پرداختند.

با پایان رقابت‌های هفته سوم این مرحله، فتح صدر البرز با 9 امتیاز در صدر جدول رده بندی گروه اول قرار گرفت؛ هیات تکواندو مازندران با 6 امتیاز و تفاضل 8 رده دوم را به خود اختصاص داد و پایگاه سلامتی رها با  6 امتیاز و تفاضل 2، سوم شد.

نتایج کسب شده به شرح زیر است:

هفته اول///
تیم اوج صفر – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 8
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 8 – تیم هیات تکواندو استان خوزستان صفر
تیم پایگاه سلامتی رها 6 – تیم آترا 2
تیم هیات تکواندو دورود یک – تیم هیات تکواندو استان مازندران 7

بهترین ها///
بهترین سرمربی: 
ریحانه زین العابدینی (پایگاه سلامتی رها)
بهترین بازیکن: افسانه عبداللهی (هیات تکواندو کرمانشاه)
بهترین داور: مریم کربلایی (مازندران)
بهترین سرپرست: رزیتا ایمری زاده (هیات تکواندو استان خوزستان)

هفته دوم///
تیم اوج یک – تیم هیات تکواندو استان خوزستان 7
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 7 – تیم هیات تکواندو استان مازندران یک
تیم پایگاه سلامتی رها 7 – تیم هیات تکواندو دورود یک
تیم آترا 4 – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 4

بهترین ها///
بهترین سرمربی: 
فاطمه نورملکی (فتح صدر البرز (رتاآ))
بهترین بازیکن: مریم ملکوتی خواه (فتح صدر البرز (رتاآ))
بهترین داور: سیده صدیقه میرصادقی (البرز)
بهترین سرپرست: زهرا میرزایی (فتح صدر البرز (رتاآ))

هفته سوم///
تیم اوج صفر – تیم آترا 8
تیم باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) 8 – تیم پایگاه سلامتی رها صفر
تیم هیات تکواندو دورود 4 – تیم هیات تکواندو استان کرمانشاه 4
تیم هیات تکواندو استان مازندران 8 – تیم هیات تکواندو استان خوزستان صفر

بهترین ها///
بهترین سرمربی: 
فاطمه نورملکی (فتح صدر البرز (رتاآ))
بهترین بازیکن: اکرم خدابنده (فتح صدر البرز (رتاآ))
بهترین داور: مریم کربلایی (مازندران)
بهترین سرپرست: فرشته ظهیری (هیات تکواندو مازندران)

**

تیم‌های آینده سازان لوازم خانگی کن، شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ)، لوازم خانگی کن، لوکس شمشیری یاس، هیات تکواندو استان فارس، هیات تکواندو استان قم، هیات تکواندو استان کرمان و هیات تکواندو استان هرمزگان در گروه دوم روز جمعه – 17 دی‌ماه به مصاف یکدیگر رفتند.

در پایان رقابت‌های هفته سوم از گروه دوم، لوازم خانگی کن با 9 امتیاز و تفاضل 20 صدرنشین شد؛ لوکس شمشیری یاس با 9 امتیاز و تفاضل 12 در رده دوم قرار گرفت و شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) با 6 امتیاز جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.

هفته اول///
تیم لوکس شمشیری یاس 6  – تیم هیات تکواندو استان فارس 2
تیم هیات تکواندو استان قم 2 – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 6
تیم هیات تکواندو استان هرمزگان 3 – تیم هیات تکواندو استان کرمان 5
تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) صفر – تیم لوازم خانگی کن 8

بهترین ها///
بهترین سرمربی: 
ریحانه فولادی (لوازم خانگی کن)
بهترین بازیکن: مینا احمدی (لوکس شمشیری یاس)
بهترین داور: مریم کربلایی (مازندران)
بهترین سرپرست: مریم نامدار (لوازم خانگی کن)

هفته دوم///
تیم لوکس شمشیری یاس 5 – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 3
تیم هیات تکواندو استان قم صفر – تیم لوازم خانگی کن 8
تیم هیات تکواندو استان هرمزگان یک – تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) 7
تیم هیات تکواندو استان کرمان 3 – تیم هیات تکواندو استان فارس 5

بهترین ها///
بهترین سرمربی: 
گیتا ویسی (لوکس شمشیری یاس)
بهترین بازیکن: نسترن ولی زاده (لوازم خانگی کن)
بهترین داور: سیده صدیقه میرصادقی (البرز)
بهترین سرپرست: عاطفه یوسفی (هیات تکواندو استان کرمان)

هفته سوم///
تیم لوکس شمشیری یاس 7 – تیم هیات تکواندو استان کرمان یک
تیم هیات تکواندو استان قم 5 – تیم هیات تکواندو استان هرمزگان 3
تیم شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ) 7 – تیم هیات تکواندو استان فارس یک
تیم لوازم خانگی کن 6 – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 2

بهترین ها///
بهترین سرمربی: 
زهرا حسینی (لوازم خانگی کن)
بهترین بازیکن: سحر حسینی پری (لوکس شمشیری یاس)
بهترین داور: مریم کربلایی (مازندران)
بهترین سرپرست: مریم کمانکش (هیات تکواندو استان فارس)

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*