فروشگاه ساران اسپرت
0 محصولات نمایش سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تیم‌های اول تا سوم جدول رده‌بندی جام کوثر معرفی شدند

به گزارش ساران اسپرت و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته چهارم و پنجم از مرحله نخست رقابت‌های گروه اول و دوم، هفدهمین دوره لیگ تکواندو زنان “جام کوثر” «یادواره شهیده شاخص ورزش کشور بانو شیرین روحانی راد»، روز پنجشنبه – 30 دی ماه در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

هشت تیم آترا، اوج، باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)، پایگاه سلامتی رها، هیات تکواندو استان خوزستان، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو استان مازندران و هیات تکواندو دورود در گروه اول قرار دارند.

با پایان رقابت‌های هفته پنجم این مرحله، هیات تکواندو مازندران با 12 امتیاز صدرنشین گروه اول شد؛ فتح صدر البرز (رتاآ) با 9 امتیاز و تفاضل 22 رده دوم را به خود اختصاص داد و پایگاه سلامتی رها  با  9 امتیاز سوم شد.

گروه اول

هفته چهارم///
تیم اوج صفر – تیم هیات تکواندو استان مازندران 8
تیم پایگاه سلامتی رها 6 – تیم هیات تکواندو استان خوزستان 2
تیم هیات تکواندو دورود 5 – تیم آترا 3

بهترین ها///
بهترین سرمربی: 
زهرا حاجی وند (هیات تکواندو دورود)
فنی ترین بازیکن: مینو طبیبی (آترا)
بهترین داور: زهره طهماسبی زاده (فارس)
بهترین سرپرست: فرشته ظهیری (هیات تکواندو مازندران)

هفته پنجم///
تیم اوج صفر – تیم هیات تکواندو دورود 8
تیم پایگاه سلامتی رها یک – تیم هیات تکواندو استان مازندران 7

بهترین ها///
بهترین سرمربی: 
فاطمه فردی (هیات تکواندو مازندران)
فنی ترین بازیکن: فرشته خزایی (هیات تکواندو مازندران)
بهترین داور: زهره طهماسبی زاده (فارس)
بهترین سرپرست: زینب پاپی (هیات تکواندو دورود)

دیدارهای تیم های باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ)، هیات تکواندو استان کرمانشاه، هیات تکواندو استان خوزستان و آترا نیز با درخواست تیم ها و به دلیل مثبت شدن تست PCR، معوقه و در هفته های آینده انجام خواهد شد.

تیم‌های آینده سازان لوازم خانگی کن، شرکت رهنما تجارت آراز امین (رتاآ)، لوازم خانگی کن، لوکس شمشیری یاس، هیات تکواندو استان فارس، هیات تکواندو استان قم، هیات تکواندو استان کرمان و هیات تکواندو استان هرمزگان در گروه دوم قرار دارند.

در پایان رقابت‌های هفته پنجم از گروه دوم، لوازم خانگی کن با 9 امتیاز و تفاضل 20 در صدر جدول رده بندی قرار گرفت؛ آینده سازان لوازم خانگی کن با 9 امتیاز و تفاضل 12 جایگاه دوم را به خود اختصاص داد و لوکس شمشیری با 9 امتیاز و تفاضل 12 سوم شد.

گروه دوم

هفته چهارم///
تیم هیات تکواندو استان قم 5 – تیم هیات تکواندو استان فارس 3
تیم هیات تکواندو استان هرمزگان صفر – تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 8

بهترین ها///
بهترین سرمربی: 
لیلا خزایی (آینده سازان لوازم خانگی کن)
فنی ترین بازیکن: عسل صابری (آینده سازان لوازم خانگی کن)
بهترین داور: زهره طهماسبی زاده (فارس)
بهترین سرپرست: توران دخت کریمی (هیات تکواندو قم)

هفته پنجم///
تیم آینده سازان لوازم خانگی کن 7 – تیم هیات تکواندو استان فارس یک

بهترین ها///
بهترین مربی: 
شهره خلج زاده (آینده سازان لوازم خانگی کن)
فنی ترین بازیکن: عسل صابری (آینده سازان لوازم خانگی کن)
بهترین داور: زهره طهماسبی زاده (فارس)
بهترین سرپرست: مریم کمانکش (هیات تکواندو فارس)

دیدارهای تیم های شرکت رهنما تجارت آراز امین(رتاآ)، هیات تکواندو استان کرمان، لوکس شمشیری یاس، لوازم خانگی کن، هیات تکواندو استان قم و هیات تکواندو استان هرمزگان نیز با درخواست تیم ها و به دلیل مثبت شدن تست PCR، معوقه و در هفته های آینده انجام خواهد شد.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*